“A ka MORAL, duhet të mbylli GOJËN” Telefonuesi s’i lë gjë pa thënë Bashës: SHITI detin

29 Gusht, 10:11

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua për marrëveshjen e detit me Greqinë. Telefonuesi i parë që u bë pjesë e programit ishte shumë i ashpër me kreun e PD-së Basha të cilit s’i la gjë pa thënë. Zotëria tha se Basha shiti detin së bashku me Berishën dhe nuk duhet të flasë për këtë çështje.

Programe të tjera

Shiko të gjitha