Agron Duka apel para protestës: Jemi kundër dhunës

25 Maj, 19:28 | Përditesimi i fundit: 2019-05-25 22:23:28

Kreu i PAA, Agron Duka deklaroi për Report TV se opozita po lufton për një kauzë të drejtë tkesa deklaroi se është kundër dhunës pavarësisht se zemërimi popullor nuk mund të menaxhohet lehtë.

"Ne luftojmë për një kauzë të drejtë dhe përveçse janë dokumentuar që zgjedhjet janë të vjedhura, politika është e lidhur me krimin. Edhe unë kam të njëjtin apel. Jemi kundër dhunës. Nuk është shumë e lehtë për arsye të zemërimit popullor", deklaroi Duka për gazetarin e Report TV Arsen Rusta

Kategori të tjera