Aksident i rëndë në aksin Shkodër- Koplik/ Një i vdekur, një i plagosur

15 Mars, 12:34 | Përditesimi i fundit: 2019-03-15 13:08:57

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik ku si pasojë ka mbetur i vdekur Nikola Sokolja 26 vjeç nga Malësia e Madhe dhe është plagosur 59-vjeçari Lek Malota, i cili tani është në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Koplikut ku automjeti tip "Benz" është përplasur me automjetin tip "Volkswagen"

Kategori të tjera