Aksident në Kukës, Benzi 'fluturon' dhe merr para gjithçka gjen

22 Gusht 2019, 11:09

KUKËS- Një aksident i rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Kukës. Report Tv ka siguruar momentin kur makina humb kontrollin dhe pasi hip mbi trotuar merr para gjithçka gjen në tregun e qytetit. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur të lënduar, vetëm shoferi i mjetit ka mbetur i tronditur lehtë.

Makina e përfshirë në këtë aksident është 'tip' Benz. Ndërsa shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë dhe humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit.

Kategori të tjera