Aksident në Shijak, përplasen dy makina, vdes njëri nga shoferët

10 Tetor 2019, 17:44

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që është regjistruar pasditen e sotme në Gjepalaj. Viktima është Q.Tuda.

Sipas policisë dy automjete, 'Mercedes Benz' me portobagazh janë përplasur me njëra tjetrën dhe si pasojë ka humbur jetën njëri nga drejtuesit, ndërsa tjetri ndodhet në spital i plagosur në gjendje të rëndë.

Kategori të tjera