Aksident në Shkodër, përplasen dy makina, dy të plagosur rëndë

17 Qershor 2019, 18:55

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin Shkodër-Velipojë dhe ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Aksidenti ndodhi rreth orës 17:45 minuta pranë fshatit Trush, ku dy makina u përplasën kokë më kokë. Të plagosurit Jetmir Bushaj dhe Arjan Lleshi janë dërguar me shpejtësi në spital.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera