Aksidenti në Fier, shoferi ambulancës rrëfen momentet e fundit të çiftit të bashkëshortëve

29 Dhjetor 2020, 10:01

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv telefonoi shoferi i ambulancës që shkoi në vendngjarje pasi u rregjistrua dje një aksident në Fier në zonën e Qarrit ku humbën jetën një çift bashkëshortësh. Zotëria tha se kur ai shkoi në vendin e aksidentit dy personat kishin ndërruar jetë dhe bëri një denoncim për kushtet e punës në automjetin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha