Aktori i Hollywood kalon pushimet në Shqipëri, publikohet video

23 Korrik 2019, 14:08

Komediani i njohur, Steve Harvey ka vizituar vendin tonë. Ai publikoi një video ku shfaqet në një jaht duke treguar se ndodhet pranë bregdetit shqiptar dhe atij grek. Ai ka treguar gjatë videos se diferenca që ndan dy vendet është vetëm një orë.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë një tjetër aktore shumë e njohur turke zgjodhi vendin tonë për të kaluar pushime. Ishte pikërisht Farah Zeynep Abdullah, ose e njohur ndryshe nga publiku shqiptar me rolin e Surës në telenovelën turke ‘Kurti&Sura’.

Kategori të tjera