Akuzat për blerje votash, Pjerin Ndreu për Report Tv: Përballem në gjykatë me Mark Markun, të vijë profesori dhe të faktojë broçkullat dhe lajthitjet

4 Maj, 12:49

I akuzuar rëndë nga drejtuesi politik i PD-së në Qarkun Lezhë, Mark Marku për blerje votash, kreu i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, deklaroi në një intervistë për Report Tv se me Markun do të përballet në gjykatë. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha