Albano Bogdo reagon ndaj atyre që e quajtën ‘lypës Tik-Toku’: Kam qenë i varur nga bixhozi dhe alkooli, por kush jeni ju që më gjykoni?!

4 Korrik, 08:53

Aktori i humorit, Albano Bogdo, është kthyer në qendër të diskutimit ne rrjetet sociale, pasi në “Tik-Tok” u bë virale një video-live e tij me disa miq, ku bëhet pjesë e një sfidë

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha