Aleatët e Bashës kërkojnë kompensim, Celibashi: Nuk kanë kaluar prangun 1% në zgjedhjet e 25 prillit, s’pëfitojnë fonde

22 Korrik, 11:54 | Përditesimi i fundit: 2021-07-22 15:37:07

3 parti politike të cilat kanë kërkuar kompensim paszgjedhor të fondeve nuk kanë përfituar, pasi nuk kanë kaluar pragun prej 1% në zgjedhjet e 25 prillit. Në një kërkesë, Partia Agrare Ambientaliste, Partia Lëvizja për Legalitetin dhe Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, pjesë e PD AN kërkuan kompensim të fondeve paszgjedhjeve

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha