Analiza e zotërisë: Qeveritarët në verë thekrohen në plazh por harrojnë përmbytjet në dimër - Shqiptarja.com

Analiza e zotërisë: Qeveritarët në verë thekrohen në plazh por harrojnë përmbytjet në dimër

9 Janar, 09:46

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm u fol për përmbytjet dhe situatën pas reshjeve të shiut. Një zotëri që u bë pjesë e programit kishte një analizë të tijën kur tha: Qeveritarët dhe zyrtarët lokal e qëndrorë në verë thekrohen dhe bëjnë plazh por harrojnë që në dimër ka situatë të vështirë dhe përmbytje.

Programe të tjera

Shiko të gjitha