Ardian Ismajli vrapon dhe përqafon nënën e tij pas fitores së Shqipërisë

11 Shtator, 11:07

Nëna është gjëja më e shenjtë e një njeriu dhe këtë nuk e diskuton askush. Se gjitha sukseset duhet dedikuar nënave e di mirë edhe qendërmbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Ardian Ismajli.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha