“Arrestimi i gjyqtares show”, zotëria parashikon: Lirohet dhe me paratë që ka kandidon më 25 prill

12 Shkurt, 10:32 | Përditesimi i fundit: 2021-02-12 10:53:44

Një show e cilësoi arrestimin e gjyqtares së Krujës një telefonues në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se ajo do të lirohet dhe me paratë që ka do të kandidojë më 25 prill për deputete. Ndiqeni mendimin e zotërisë.

Programe të tjera