Arrestimi i kryebashkiakut të Lushnjës, zotëria këshillon SPAK-un: Ngrije stekën, fillojë nga koka

7 Korrik, 09:49

Mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua për operacionin e SPAK në Bashkinë e Lushnjës dhe arrestimin e kryetarit Tushe. Por një zotëri tha se SPAK duhet ta ngrejë stekën dhe të fillojë nga koka.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha