Asnjë deputet në terren për zjarret, gjirokastriti: Bredhin e bëjnë qef në plazh me dashnoret

17 Gusht, 09:58

Një telefonues nga Gjirokastra që ka kaluar tmerr me zjarret foli mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai zbuloi edhe arsyen se pse asnjë deputet i zgjedhur nuk u gjend në terren gjatë situatës së zjarreve. Zotëria tha: Bredhin dhe bëjnë qef me dashnoret në plazh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha