'Atdheun po e merr greku'/ Rama- komentuesit: Dil mbroje me kanoe me Lulin, Liken dhe Monën

29 Shtator, 14:27

Kreu i qeverisë, Edi Rama nuk ka lënë pa përgjigje një komentues i cili i ka rikujtuar edhe një herë çështjen e detit, se po "e merr greku".

"Atdheu nga greku mbrohet nga Likja, Kryemadhin dhe Luli, dlni me kanoe, madje dhe Vjosën, mbroni atdheun nga armiqtë imagjinar të Lulit dhe Likes", tha Rama.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera