Vajza i shkruan Metës: Babi mos pi shumë, mos ngacmo gruan e tjetrit! Reagon presidenti

19 Prill, 19:09 | Përditesimi i fundit: 2021-04-19 20:18:26

Presidenti Ilir Meta është shprehur se patronazishtët nuk kanë kursyer as vajzën e tij të vogël, të cilën e ka pikë të dobët.

“Patronazhistët më ngacmojnë edhe vajzën e vogël dhe i kishin çuar një lajm sikur unë kisha sulmuar gocën e zotit Damian  dhe ajo më thotë “mos pi më, mos u merr me gruan e tjetrit”, dhe i kishin çuar lajmin “ta marr vesh Damiani me Gruan e tij”, unë thashë me “Gurunë”, se unë nuk jam mësuar të merrem me gratë e tjerëve apo shokët, i cojnë gocës lajme :thuaj babit të qetësohet, të ruajë figurën e presidentit”, tha Meta.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha