Banorët e prekur nga tërmeti e kaluan natën në stadiumin e Durrësit

23 Shtator 2019, 09:01

Në orët e para të ditës së sotme janë regjistruar disa lëkundje të tjera tërmeti me epiqendër në Detin Adriatik dhe zona të tjera të vendit, por me magnitudë shumë të vogël, pa asnjë rrezik.

Lëkundjet ditën e sotme
Ora 00:03, 3.7 ballë me epiqendër Fushë Krujë
Ora 00:06, 2.9 ballë me epiqendër Shijak
Ora 01:41, 3.2 ballë me epiqendër Deti Adriatik
Ora 02:21, 2.6 ballë me epiqendër Mamurras
Ora 04:27, 2.7 ballë me epiqendër Shijak

Kategori të tjera