“Basha i tha shqiptarëve se do hanë me lugë floriri, e pabesueshme!”

29 Janar, 11:20

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju” një prej qytetarëve foli për temën e ditës, programin e PD. Duke marrë në analizë disa nga pikat e premtimeve elektorale të 25 prillit, qytetari u shpreh se me këto propozime Basha iu tha shqiptarëve se do të hanë me lugë floriri. Nuk mund të kërkosh pushtetin duke dhënë premtie jo të pabazuara dhe të pabesueshme tha ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha