Basha mungoi në votimin e presidentit të ri, Rama: Lëreni të flejë

4 Qershor, 19:56

Kryeministri Edi Rama ka komentuar para mediave faktin që nuk u zgjodh në mënyrë konsensuale presidenti i ri duke thënë se konsensusin do ta bënin vetëm me të gjallët, jo të vdekurit. Me këtë i referohet deputetëve që mbështesin Sali Berishën.

“Nuk e kemi kërkuar kurrë të kemi konsensus me të vdekurit. Kemi qenë këtë për konsensus me të gjallët, njerëzit që besojnë tek ky vend, që e duan vendin më të mirë dhe e kemi arritur me këtë figurë”, tha Rama.

I pyetur për mungesën e Bashës në votimin për presidentin e ri, Rama tha: “Lëreni të flejë.”

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha