“ Basha nuk merr FRYMË pa pyetur Berishën” Telefonuesi zbulon kush e LARGOI Topallin nga PD

27 Gusht, 10:15

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues komentoi zhvillimet në Partinë Demokratike dhe refuzimin e Jozefina Topallit për t’u rikthyer deri sa këtë forcë politike ta drejtojë Basha. Zotëria tha se Topallin nuk e ka hequr Basha nga PD por Berisha pasi sipas tij Basha nuk bën asgjë pa pyetur Berishën.

Programe të tjera

Shiko të gjitha