Basha jashtë kontrollit, ja çfarë bën në sy të grave dhe vajzave të PD-së në miting

21 Prill, 20:24 | Përditesimi i fundit: 2021-04-21 20:25:35

TIRANË- Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha duket se është lodhur shumë nga fushata elektorale dhe nuk mundet të kontrollojë veten e tij. Gjatë një takimi elektoral, Basha ka bërë një veprim të turprshëm, në sy të qindra grave dhe vajzave që ishin të pranishme në miting.Për më tepër ndiqni videon, që sjell Report TV.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha