Bashkëpunim PS-PD, telefonuesi: Veç e veç e na ropën xhepat, bashkë do na rjepin lëkurën

3 Qershor, 10:19

Për një bashkëpunim PS-PD në qeverisjen e re u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri edhe me batutë tha se veç e veç dhe këto parti i ropën xhepat e qytetarëve ndërsa po të bëhen bashkë do na rjepin lëkurën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha