Bashkim Alibali, artisti i pakohë

11 Dhjetor 2019, 15:30

Një natë pasi u rikthye në Festivalin e 11 të Këngës, ku performoi këngën e tij të 47 viteve më parë, Bashkim Alibali vjen në një rrëfim ndryshe në “Rreze Dielli”, aty ku foli për emocionet që përjetoi mbrëmjen e 10 dhjetorit 2019, në Bunk’art1 dhe prapaskenat e Festivalit më të bujshëm të këngës.

Programe të tjera

Shiko të gjitha