Batuta e telefonuesit në emision: Pandemia ikën më 25 prill, ma ka thënë Nard Ndoka

4 Janar, 09:57

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol mëngjesin e sotëm për pandeminë dhe shpresën që të marrë fund gjatë këtij viti. Një telefonues me batutë tha se pandemia do të iki më 25 prill dhe se diçka të tillë atij ia ka thënë Nard Ndoka.

Programe të tjera

Shiko të gjitha