BATUTA e telefonuesit për liderët:’ Edhe për të fjetur me GRATË do pyesin amerikanët’

26 Qershor, 10:20

“Edhe për të fjetur me gratë e tyre do pyesin amerikanët”. Kjo ishte një batutë që bëri një telefonues mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria kishte vetëm kritika për faktorin ndërkombëtar për situatën e krijuar në Kosovë pas aktakuzave për Thaçin e Veselin dhe thotë që nuk duhet të dëgjojmë shumë të huajt. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha