Bebe Rexha bën twerk në avion para pilotëve

17 Shtator 2019, 09:29

Bebe Rexha ka çuditur gjithë fansat me videon e rradhës, ku shfaqet duke bërë tëerk para pilotëve.

Këngëtarja ndodhet në aeroplan dhe paralajmëron fansat për raste emergjence.

Në postim shkruhet: "Në raste emergjence, ju lutemi mbrapsni të pasmet tuaja".

Në video bien në sy linjat e saj, të cilat kanë qënë në vëmendje të mediave për shumë kohë dhe vazhdojnë të jenë.

Kujtojmë një foto të Bebes e cila u komentua shumë nga fansat e saj, ku ajo del shumë provokuese.

Kategori të tjera