Bejko në Report Tv: Berisha lë në errësirë PD! Doktori dhe Meta dy ujqërit e politikës, jo më kot i cilësoi Basha si ‘Trekëndëshi i Bermundës’

25 Korrik, 18:17

Për anëtarin e kryesisë së PD-së, Roland Bejko Non Grata e Berishës nga Non Grata nga Britania e Madhe është një mesazh për mbështetësit e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha