Beratasi përplaset keq me telefonuesit:Paskemi nxjerrë shkëncëtarë për Covid-in,na i ka zili Amerika

13 Gusht, 09:48

Mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua për rregullat e reja anti-Covid në Kosovë dhe mundësinë që edhe në Shqipëri të kërkohet certifikata e vaksinimit. Një zotëri nga Berati u përplas keq me disa telefonues që ishin ende skeptikë për koronavirusin. Ai me ironi tha se paskemi nxjerrë shkencëtarë që do na i kishte zili edhe Amerika.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha