'Bëri shumë keq!' qytetarët kundër Bashës për përjashtimin e Berishës: Zgjodhi rrugën e Ramës, që flaku Fatos Nanon

10 Shtator, 16:26

Qytetarët në Tiranë nuk janë dakord me vendimin e Lulzim Bashës për përjashtimin e ish-kreut të PD-së Sali Berisha nga grupi parlamentar i PD-së. Në një prononcim të shkurtër për Report Tv një qytetarë thotë se ai zgjodhi rrugën e Edi Ramës, të cilin e mori Fatos Nano nga Franca dhe e ky më pas e hoqi, me të njëjtën mënyrë sipas saj veproi edhe Basha që hoqi Berishën.

 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha