Çfarë po pret? Berisha shfaqet i përhumbur e i vetmuar në rrugë për te vila e tij në Gjirin e Lalzit

29 Nëntor 2020, 16:24 | Përditesimi i fundit: 2020-11-29 16:26:52

DURRËS- Ish- kryeministri Sali Berisha është shfaqur i përhumbur këtë të diel në vilën e tij te Gjiri i Lalzit.

Në një video të sjellë në redaksinë e Shqiptrja.com, Berisha shfaqet i vetmuar në mes të rrugës dhe shumë i përhumbur.

Kategori të tjera