'Berisha MIKU më i madh i Edi Ramës', telefonuesi i HABIT të gjithë në emision

25 Gusht, 10:36 | Përditesimi i fundit: 2020-08-25 10:37:31

“Sali Berisha është miku më i madh i Edi Ramës” Kjo ishte deklarata e një zotërie në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv që i habiti të gjithë ,madje edhe drejtuesin e programit të mëngjesit. Zotëria i bindur e shpjegoi mendimin e tij duke thënë se Berisha dhe Rama kanë vjedhur të dy dhe prandaj nuk e sulmojnë njëri-tjetrin. Ndiqeni të plotë opinionin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha