Biden: Jemi në luftë me virusin jo me njëri-tjetrin

26 Nëntor 2020, 15:30

Në mesazhin e tij në vigjilje të Festës së Falënderimeve presidenti i zgjedhur Joe Biden, u bëri thirrje amerikanëve, që të dyfishojnë përpjekjet dhe të ri-angazhohen në luftë kundër COVID-19.

 

Kategori të tjera