Biologia “zbërthen” live vaksinat dhe garanton: Kinezja e rusja janë bio, shumë të sigurta

12 Prill, 10:30

Një zonjë që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se është me profesion biologe. Ajo sqaroi me detaje edhe në aspektin profesional gjithë opinionin për vaksinat ruse e kineze duke thënë se janë shumë të sigurta janë vaksina bio. Ndiqeni shpjegimin e saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha