Briken Çalja dhe Evangjeli Veli vijnë me medalje nga Moska, Veliaj i mirëpret në zyrën e tij: Bashkia, buxhet shtesë për përgatitjen e ekipit për Lojërat Olimpike

13 Prill, 15:48

Evangjeli Veli dhe Briken Çalja erdhën me medalje nga Kampionati Europian i Peshengritjes, që u mbajt në Moskë. Çalja fitoi Medaljen e Argjendit në shtytje dhe të Bronzit në dygarësh, ndërsa Veli mori medalje bronzi.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha