“Bukë misri, gjizë dhe groshë”, Rama ia 'shtron' në Dibër me gatimet e Dashurisë

29 Tetor, 09:41 | Përditesimi i fundit: 2022-10-29 10:41:27

Kryeministi Edi Rama, pas Burrelit është ndalur në Dibër për të kaluar mbrëmjen e djeshme.

Ai ka zgjedhur të hajë darkë në një nga bujtinat më të mira, ku serviren gatimet tadicionale si: fasule, bukë misri, gjizë dhe lëng thane. 

Kategori të tjera