“Burra me fustan,njerëz që s’luftuan për vendin e vet” zotëria për afganët: Do na kryqëzohet rraca

20 Gusht, 09:26

Kundër strehimit të afganëve në Shqipëri ishte një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se afganët nuk luftuan dot për demokraci në vendin e tyre dhe se duke ardhur në Shqipëri do na kryqëzojnë rracën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha