Burrel, Rama ndërpret fjalën në takim sapo thirret Ezani

14 Prill, 13:44

Gjatë diskutimit me të rinjtë dhe banorët e Burrelit, Edi Rama ka ndërprerë fjalën e tij sapo Hoxha ka nisur të thërrasë Ezanin në shenjë respekti. Ai u ka thënë të pranishëm se do hesht tani dhe është ulur deri për të respektuar thirrjet e Ezanit. Më pas është ringritur duke marrë sërish fjalën para të rinjve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha