Bylykbashi kundër Alibeajt: Dënojmë marrëveshjen e tij të pavlerë me Ramën, akt që do t’i dorëzojë presidentin

19 Maj, 11:20

Deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi, përfaqësues i Rithemelimit, ka dënuar sipas tij marrëveshjen Enkelejd Alibeajt dhe mazhorancës, për propozimin e emrit të kandidatit për president në dy raundet e ardhshme.

‘Opozita nuk ka nevojë për marrëveshje për të propozuar kandidatë. PD e ka përcaktuar qëndrimin e saj me rezolutën e Këshillit Kombëtar. Denoncojmë këtë marrëveshje pavlerë si një akt që do ti dorëzojë presidentin Edi Ramës.’- tha Bylykbashi.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha