Çavuşoğlu: Nuk mund ta pranojmë këtë që të na akuzoni ne për hir të retorikës ! Tensione mes Dendias dhe ministrit të jashtëm turk!

16 Prill, 16:16

Një vizitë që pritej të qetësonte gjakrat e tensionuar prej muajsh mes Turqisë dhe Greqisë, konferenca e shtypit mes ministrave të Jashtëm të Greqisë e Turqisë, pas vizitës së krye diplomatit grek Dendias në Ankara është zhvilluar mes një dialogu të tensionuar dhe akuzash dypalëshe para kamerave.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha