Çelja e negociatave, Lamallari në Report Tv: Proces me përgjegjësi, reforma që do të ndryshojnë jetën e qytetarëve

22 Korrik, 23:15

I ftuar në emisioni "Pa Protokoll" në Report Tv me gazetaren Anduela Ndreu, Zëvendësministri i Brendshëm Besfort Lamallari u shpreh do të ketë plane ekonomike dhe investime ne ndihmë jo vetëm për institucioneve  shqiptare ,shoqërisë civile, bizneseve dhe medias.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha