Cërrikasi e ka gjetur “PESHKUN e Madh”, zbulon EMRIN Live në emision

26 Gusht, 10:47

Një telefonues nga Cërriku që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli për SPAK-un dhe BKH-në. Ai tha se anëtarët e këtyre dy institucioneve të reja të drejtësisë e kanë mes tyre “peshkun e madh” duke thënë se sipas tij ai është ish-kryeprokurori Adriatik Llalla.

Programe të tjera

Shiko të gjitha