Çfarë ndodh nëse nuk fitoni zgjedhjet? Nard Ndoka jep përgjigjen epike

24 Qershor, 18:15

Kryetari i Partisë Demokrisitiane, Nard Ndoka, njihet për batutat e tij dhe këtë gjë e vërtetoi edhe sot në studion e Report TV. Aleati i Lulzim Bashës u pyet edhe për vijimësinë e bashkëpunimit me partitë e polit të djathtë edhe pas 2021, pavarësisht rezultatit të zgjedhjeve. Gazetari Besard Jacaj e pyeti kryedomkristianin se çfarë ndodh nëse koalicioni opozitar nuk fiton zgjedhjet? Do të rrijë në opozitë! – u shpreh me batutë, Nard Ndoka.

Kategori të tjera