Çfarë thonë yjet për muajin prill? E ftuar astrologia Meri Gjini

4 Prill 2019, 13:12

E ftuar në studion e emisionit "Rreze Dielli" në Report Tv, astrologia Meri Gjini, tregon se çfarë thonë yjet për muajin prill, si dhe karakteristikat për të gjitha shenjat.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha