Çfarë thonë yjet për muajin prill? E ftuar astrologia Meri Gjini

4 Prill 2019, 13:12

E ftuar në studion e emisionit "Rreze Dielli" në Report Tv, astrologia Meri Gjini, tregon se çfarë thonë yjet për muajin prill, si dhe karakteristikat për të gjitha shenjat.

Programe të tjera

Shiko të gjitha