Chelsea ka akord, por Rapinha 'çmend' Leeds! Braziliani do Barcelonën, por s'mjaftojnë 60 mln euro

2 Korrik, 20:06

Sulmuesi i talentuar Rapinha është kthyer në mollë sherri mes Barcelonës dhe Chelsea-s. Leeds po negocion me klubet për shitjen e 25-vjeçarit, i cili vlen 70 milionë euro.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha