“Çiljeta hidhte VALLE ,rruga e pa mbaruar” Zonja: PD ka mbi kurriz GJAKUN e Gërdecit dhe 21 janarin

8 Shtator, 09:51

Në mbështetje të qeverisë dhe me kritika për PD. Një zonjë që telefonoi mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se Edi Rama po punon madje sipas saj po mbaron punët e lëna rrugës nga PD. Zonja duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu tha se : “PD ka mbi kurriz gjakun e Gërdecit dhe të 21 janarit dhe nuk vjen në pushtet”. Ndiqeni opinionin e saj.

Programe të tjera

Shiko të gjitha