Fitoi betejën me COVID, Bujar Qamili ia merr këngës live në Report TV dhe jep mesazhin e fortë

24 Mars, 20:06 | Përditesimi i fundit: 2021-03-24 20:11:30

Këngëtari Bujar Qamili në një lidhje për emisionin 'Studio Live në Report TV ka dhënë një mesazh për të gjithë që të jenë të kujdesshëm sepse COVID-i nuk është një lojë. " Falenderoj të gjithë për djetëra mesazhet dhe që janë lutur për mua sepse unë atëherë e kam marrë vesh se sa i vlefshëm që jam. Më kanë uruar më kanë respektuar jashtë mase. Unë jam ndër të parët që kam dalë në Shkodër duke pirë kafe e gjithë kohën pa maskë. Po iu betohem mos e merrni për lojë nuk është lojë të merr shpirtin. Shof njerëzit të gjithë pa maska, shof nëpër spitale me gjellë e ushqime duke shkuar me ua dërgutë sëmurëve, këtu stë lënë të afrohesh te dera pa paraqit dokumentet, mos e merrni për lojë se të merr jetën".

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha