“Covid-i e shkatërroi, nuk më njihte zërin” telefonuesi tregon historinë e fqinjit: Hante mjaltë dhe sërish…

12 Tetor, 11:12 | Përditesimi i fundit: 2020-10-12 11:58:33

Në programin e mëngjesit “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua për vendimin e qeverisë për maskat me detyrim edhe në ambientet e hapura. Një telefonues e mbështeti këtë vendim dhe tregoi historinë e një fqinji që ishte infektuar me koronavirus. Zotëria tha se edhe pse ai ishte i fortë fizikisht COVID e shkatërroi aq sa nuk i njihte as zërin. Ndiqeni rrëfimin e qytetarit.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha