Ç’po ndodh në Shkodër? Qytetarja e tmerruar: Veproni! Po na bie kolera

21 Qershor, 10:46

Një qytetare në “Shtypi I ditës dhe ju” në Report TV foli nga Shkodra për gjendjen e rëndë që sipas saj, po kalon ky qytet në të gjithë sektorët. Ajo i tha gazetarit Besard Jacaj se kjo është e pafalshme për të gjithë drejtuesit. Ju që jeni nga Shkodra dhe po e dëgjoni këtë zonjë, jeni dakord me mendimin e saj?

Programe të tjera

Shiko të gjitha